Projekt NWS

W 2021 roku chcemy Was zaprosić do wspólnego przyglądania się tematowi seksualności. 

Wybrałyśmy 4 rzeczy ważne dla nas, kiedy wspieramy dorosłych w opiekowaniu się rozwojem dzieci w sferze seksualności. I chcemy się nimi z Wami podzielić w mailingu. Chcemy Wam napisać o tym, jak rozumiemy seksualność i jaka perspektywa opiekowania się swoją seksualnością najbardziej nas wspiera. Chcemy Was zaprosić do odkrywania tego, co na ten temat myślicie, wiecie, na czym Wam zależy i czego chcielibyście się dowiedzieć.

Każdy mail będzie nie tylko porcją informacji, ale też zaproszeniem do własnych poszukiwań i refleksji. Będzie też przygotowaniem do naszego kursu „Nowe wychowanie seksualne”, w którym będziemy zajmować się tym, jak wspierać rozwój dzieci w obszarze seksualności. Na początku lutego zaprosimy Was na bezpłatne webinarium rozpoczynające kurs oraz oczywiście do tego, żebyście dołączyli do naszego kursu.

Aby dołączyć do mailingu kliknij poniżej i podaj adres, na który będziemy mogły wysyłać Ci wiadomości oraz potwierdź swój adres klikając w link w mailu. Udział w mailingu jest bezpłatny.

Zapraszamy,

Agnieszka Stein, Sylwia Włodarska i Kasia Gałązka

 

Landing Hero

Zapisujesz się na newsletter o projekcie NWS.  W każdej chwili możesz się wypisać klikając w link w stopce dowolnego maila.

Administratorem danych jest firma Sonrisa Bartosz Stańczyk.